Біографія

Народився 1938 р. Закінчив КПІ 1964 р. за спеціальністю “Розрахунково-вирішувальні прилади та пристрої”. Розподілення отримав в Інститут кібернетики АН УССР. Три роки працював у лабораторії “Читаючих автоматів”, займався оптичними розпізнаючими системами. Перші 10 публікацій та 3 авторських свідоцтва отримав по цій тематиці. В 1967 році поступив в аспірантуру в Київський політехнічний інститут на кафедру “Технічної електроніки” (зав.каф. проф. Сігорський В.П.).  Керівник роботи проф. Петренко А.І. Розробляв та досліджував перший у колишньому СРСР графічний дисплей. Захистив кандидатську дисертацію у 1970 році. На кафедрі при різних її назвах  працював старшим науковим співробітником, керівником проблемної лабораторії, доцентом.

Маю понад 200 наукових публікацій, 5 монографій, понад 20 брошур, 6 авторських свідоцтв. Підготував 7 кандидатів технічних наук (з них два з Німеччини і два з Куби).

Прймав участь у створенні і є адміном сайта НТУУ”КПІ” з 1998 року (з початку існування сайту) спершу за адресою http://ntu-kpi.kiev.ua а потім http://kpi.ua. Опікуюсь ще декількома сайтами (http://webometr.kpi.ua, http://report.kpi.ua, http://journals.kpi.ua). Розробляв технологію рейтингу сайтів кафедр по параметрам, що отримуються з Інтернету. І цей сайт викладачів теж є однією з розробок, якою я керував. Аналогічний сайт викладачів зроблено для кафедри звукотехніки ФЕЛ. За цей сайт слід висловити подяку  студенту і моєму помічнику Артему Шиманському.

В минулі роки нагороджений медалями “Ветеран праці” та “В пам’ять 1500-річчя Києва”.

Comments are currently closed.