Біографія

 

 

Стіканов Валерій Юхимович, доцент, кандидат технічних наук. Phone.  +(38 044) – 454 90 89 (work) e-mail: stikvy@yahoo.com Site  http://www.cad.ntu-kpi.kiev.ua/~stik/ Народився 1947 року. Закінчив з відзнакою КПІ 1971 р. із спеціальності “Діелектрики та напівпровідники”. Працював на ВО “Кристал”, де пройшов шлях від інженера-технолога до начальника цеху виробництва інтегральних схем, начальника науково дослідної лабораторії . Закінчив аспірантуру без відриву від виробництва 1987 р. і тоді ж захистив кандидатську дисертацію. З 1996 працює в КПІ на посаді доцента Викладає дисципліни: “Основи проектування інтегральних схем і систем”, “Автоматизоване  проектування інтегральних схем”, “Компьютерна схемотехніка”. Має понад 20 публікацій та 8 авторських свідоцтв. Коло наукових досліджень – енергонезалежна память Співпрацює з спецілістами компаній IHP (Frankfurt-Oder, Germany) ,  ZMD (Drezden, Germany), Melexis (Kiev, Belgium)

Стіканов Валерій Юхимович, доцент, кандидат технічних наук.

Phone.  +(38 044) – 454 90 89  (work)
e-mail: stikvy@yahoo.com

Сайт:  http://www.cad.ntu-kpi.kiev.ua/~stik

Народився 1947 року. Закінчив з відзнакою КПІ 1971 р. із спеціальності “Діелектрики та напівпровідники”. Працював на ВО “Кристал” на різних посадах від інженера-технолога до начальника цеху виробництва інтегральних схем , начальника  науково-дослідної лабораторії

Закінчив аспірантуру без відриву від виробництва  у 1987 р.  і тоді ж захистив кандидатську дисертацію.

З 1996 року працює в КПІ

Викладає дисципліни: “Основи проектування інтегральних схем і систем”, “Автоматизоване  проектування інтегральних схем”, “Компьютерна схемотехніка”.

Має понад 20 публікацій та 8 авторських свідоцтв.

Коло наукових досліджень – енергонезалежна память

 

 

Comments are closed.