Премії

Проф.Петренко А.І.- Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (1986 р.), Заслужений діяч науки і техніки України (1997 р.), анд’юнкт-професор Мічіганського  Державного Університету(США),Почесний професор Середньо-Південного Університету Китаю, почесний член (Fellow) Інституту електро-інженерів (IEE) і сертифікований інженер (CEng) Великобританії, один із засновників і дійсний член суспільної Академії інженерних наук України, Голова спеціалізованої ради по присудженню наукових ступенів доктора технічних наук  інше. Нагороджений орденом „ Знак Пошани” (1986), медаллю Польщі „Medal Komicji Edukacji Narodowej” (1998), медаллю Міністерства освіти і науки України „За наукові досягнення” (2005).

Тричі ( у 1972,1978 і 1990 рр.) проф.Петренко А.І. разом з співавторами отримав Премії КПІ за  підготовку учбових посібників , двічі дипломи переможця конкурсу НТУУ «КПІ» в номінації „Викладач-дослідник” (2006 та 2007 рр). Дипломом ІІ степені  1-го Міжнародного форуму  „Інформаційне забезпечення учбового процесу в Вищій  школі” був нагороджений  підручник Чисельні методи в інформатиці” ( автори Фельдман Л.П., Петренко А.І., Дмитрієва О.А.), номінований на „Кращий підручник”, Одеса, липень 2007

This entry was posted in Премії. Bookmark the permalink.