Магістратура та аспірантура в Чехії

Гранти 2013-2014 для навчання в магістратурі та аспірантурі в
Чехії

Центр міжнародної мобільності чеського регіону Південна Моравія (South Moravian Centre for International Mobility (JCMM)) проводить конкурс на отримання грантів (стипендій) для навчання іноземних студентів в магістратурі та аспірантурі в партнерських університетах регіону Південна Моравія в Чеській республіці.
До участі в конкурсі запрошуються студенти, які отримали диплом в університетах країн, НЕ входять в Європейський Союз, що спеціалізуються переважно в природних і інженерних дисциплінах.
Учасникам програми надається стипендія в розмірі 6000 чеських крон (близько 220 євро) щомісяця протягом першого року навчання.
Університети-партнери Южноморавского центру міжнародної
мобільності:

• Masaryk University
  • Mendel University of Agriculture and Forestry in Brno
  • University of Veterinary and Pharmaceutical Sciences Brno
  • Brno University of Technology

Детальна інформація опублікована на сайті Южноморавского центру міжнародної мобільності
Джерело: http://www.chnu.cv.ua
Дедлайн: 30 січня 2013 року