Магістратура та аспірантура в Баварії

МАГІСТЕРСЬКІ ТА АСПІРАНТСЬКІ СТИПЕНДІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ В БАВАРІЇ

Відкрито конкурс від Міністерства науки, досліджень та мистецтва Баварії наотримання стипендії на 2013/2014 академічний рік для випускників вищих навчальних закладів України, Болгарії, Чехії, Угорщини, Польщі, Румунії, Сербії, Хорватії та Словаччини.

Стипендія надається на навчання на магістерських чи аспірантських програмах університетів Баварії. Щомісячний розмір стипендії – 700 євро. Студенти з дітьми можуть додатково отримувати щомісяця 160 євро.

Період, на який надається стипендія – 1 рік (може бути двічі продовжений, максимум до 3 років).

Основні вимоги до кандидатів :

• громадянство однієї з перелічених вище країн;
  • постійне проживання у країні громадянства на момент подання заявки на стипендію;
  • вік – до 30 років;
  • вільне володіння німецькою мовою (для англомо-вних програм – англійською);
  • диплом про закінчену вищу освіту (документ, що підтверджує навчання на останньому курсі університету та допуск до випускних екзаменів);
  • підтвердження від Баварського університету про вступ на одну з магістерських чи аспірантських програм.

Подальшу інформацію, щодо подання заяви Ви знайдете в розділі “Стипендії” на сайті: www.bayhost.de.

Дедлайн:  1.12.2012  (дата отримання  поштою!)
Детальніше тут