« Июн

Курси лекцій

Читає курси лекцій: “Методи та засоби комп’ютерних інформаційних технологій”, “Контроль та діагностика інформаційних систем”, “Комп’ютерні системи обробки зображень та сигналів”.

Наукова робота

Сфера наукових інтересів – автоматизація обробки графічної інформації та зображень на ЕОМ, автоматизація контролю та діагностики при застосуванні візуальних методів, контроль та діагностика ЕОМ, автоматизація процесів в жакардовому ткацтві.

Має біля 100 публікацій, 4 авторських свідоцтва, монографію.

Понад 10 років виконував спільні наукові дослідження із спеціалістами Вищого машинно-електротехнічного інституту м. Габрово (Болгарія). Розробки впроваджені у виробництво, експонувалися на Виставці передового досвіду народного господарства СРСР (Москва) та відзначені золотими та срібними медалями.

На протязі багатьох років виконував обов’язки вченого секретаря кафедри САПР, заступника завідувача з навчальної роботи, був членом Вченої Ради факультету, членом методичної комісії факультету, заступником відповідального секретаря приймальної комісії інституту.

Нагороджений медалями “Ветеран праці”, “В пам’ять 1500-річчя Києва”.

Капшук Олег Олексійович, доцент, кандидат технічних наук.

Народився 1941 року. Закінчив КПІ з відзнакою 1963 року за фахом “Автоматика і телемеханіка”. Працював асистентом, аспірантом, старшим викладачем, доцентом. Кандидатську дисертацію захистив 1970 року. Перебував на науковому стажуванні в Фінляндії в університетах міст Хельсінкі, Тампере та Оулу.